אודות

"גינה מזינה -עיצוב והקמת גינות מאכל" היא חברה לתכנון, הקמה ותחזוקה של גינות תועלת אקולוגיות ויפיפיות. החברה הוקמה ומנוהלת ע"י בני ליפשיץ ואלכס צ'מודנוב, העוסקים מזה עשור, בתחומי סביבה, אקולוגיה, גידול מזון וקולינריה. בגינה מזינה חיים ונושמים עבודת אדמה, צמחים ואקולוגיה. אנו דוגלים ביצירה ובמתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך דגש על תוצאה אסתטית, מעניינת ויצירתית.

גינת מאכל או גינה מזינה יכולה לצמוח בכל שטח- גג, מרפסת, חצר של בניין משותף ובית פרטי. הגינות מורכבות בעיקרן מצמחי פרי, ירק, תבלין ומרפא. בדגש על צמחים בעלי אופי ים תיכוני או לפחות מותאמים לאזור. הגינות מניבות תוצרת משמעותית והופכות לחוויה אותה הלקוח יכול להמשיך לטפח וליהנות ממנה, בליווי צמוד או פחות צמוד, לפי בחירתו. הגינות המזינות מספקות חוויה אסתטית של חיבור לאדמה ולמזון שלנו ולהבנה מלאה יותר של משמעות המילה "תזונה". הגינות המזינות הן בעלות טביעת רגל אקולוגית נמוכה במיוחד ובעלות השפעה סביבתית חיובית.

גינה מזינה

אלכס צ'מודנוב, גר בקדרון

מלמד ועוסק באקולוגיה מעשית, פרמקלצ'ר וגידול מזון מעל לעשור. ניסונו של אלכס כולל בין השאר עבודה ארוכת שנים בחברה להגנת הטבע, ניהול תוכניות רבות בתחומי קיימות, גינון קהילתי, עבודה עם נוער ומבוגרים וגידול ומכירה של ירקות. אלכס מביא עמו חוש טכני גבוה, פתרונות יצירתיים ואהבה גדולה לעבודת האדמה ויצירת מערכות חיות.

בני ליפשיץ, גר בת"א

במשך עשור עסק בני בבישול ובמסעדנות ומאחוריו כמה פרוייקטים מוצלחים במיוחד. בשנת 2011 הפך לטבעוני והחל ללמוד לעומק את תחום הפרמקלצ'ר ואקולוגיה מעשית. בחיבור טבעי ופשוט הוא צירף לאומנות המטבח את אומנות הגינון והקים את גינה מזינה-עיצוב והקמת גינות מאכל. בני פועל מתוך הכרה בקשר הישיר שקיים בין תזונת האדם לאיכות הסביבה ומרכיביה.

צרו איתנו קשר | מלאו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני