גידול ירקות בבית

תאריך פרסום: 06.11.2016
| 0 תגובות

לא פעם אנחנו פוגשים במחקר החושף שהירקות שאנחנו קונים במיטב כספנו בסופר או בשוק הם ירקות שדושנו ורוססו בחומרים מסוכנים ורעילים. אנחנו רוצים לקנות ירקות טריים שיספקו לנו את היתרונות הבריאותיים ויעזרו לנו לשמור על אורח חיים בריא תוך שמירה על הסביבה.

גידול ירקות בבית שלכם

הקמת גינת ירק בבית היא פתרון מצוין לאנשים הרוצים להיות בטוחים שהירקות שהם מכניסים לגוף הם אכן בריאים וטריים. את גינת הירק ניתן להקים בחצר, בגג, במרפסת, ובכל מקום בעל גישה וחשיפה לשמש. לאחר בחירת המיקום, מומלץ לתכנן מראש כיצד תראה הגינה על מנת שנוכל לתחזק ולקטוף בנוחות.

ערוגות, שתילות ושאר ירקות

את הירקות עצמם מגדלים בערוגות מתוחחות, מטויבות ומחופות בחומר אורגני יבש לשמירה על הקרקע . חשוב לצבור ניסיון ולקבל הדרכה בתחילת הדרך. רוב הירקות כמו רב בני האדם זקוקים ליחס, תנאים טובים וטיפול שמתאים להם ולצורכיהם. באקלים המקומי בישראל ניתן לגדל מגוון רחב מאד של ירקות ותבלינים תוך התייחסות למזג האוויר, למיקום ולעונה.

השקיית גינת ירק 

גידול ירקות בבית

לגינת ירק יש צורכי השקיה מאד ספציפיים. לא מומלץ לחבר את גינת הירק להשקיה של שאר הגינה ויש להתקין קו נפרד. ירקות רגישים לעודף מים או חוסר מים. קשב חזותי ותשומת לב יעזרו לדייק את ההשקיה בהתאם למזג האוויר.

גינה מזינה – גינת ירק ביתית

כל זה נשמע לכם כמו משימה בלתי אפשרית? אל תיבהלו. "גינה מזינה" היא חברה המעניקה שירותים במיוחד לצרכים שתוארו לעיל. החברה תמצא את המיקום הנכון ביותר לשתילת גינת הירק שלכם, תתכנן את גינת הירק בדיוק לפי הירקות והצמחים אותם אתם מעוניינים לגדל ותתכנן מערכת השקיה מותאמת. לגינת ירק יש פוטנציאל אדיר בשיקום גינתכם ובתרומה לבריאותה הכללית ולבריאותם של בני ובנות הבית.

אולי יעניין אותך גם...

תאריך פרסום: 30.12.2018
בישראל של שנת 2019, אנחנו רואים שהחלום הרומנטי על שטח...
תאריך פרסום: 26.11.2017
אם תשאלו היום ילד היכן גדלים הירקות הוא בוודאי יענה...
תאריך פרסום: 26.11.2017
לא חייבים לקנות ירקות במכולת או בשוק.  גינת ירק ביתית...

צרו איתנו קשר | מלאו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני